pátek 28. února 2020

Halenka pro kamarádku

Monča je moje nejlepší kamarádka, která miluje červenou barvu. Takže pokud jsem ji chtěla něco ušít, sáhnout po červené barvě v látkách je základem k její radosti.
U nás v Jablonci má sklad Hanka - Primalatky, kterou jsem poznala díky fb skupině. Má úplně jiné látky než všichni ostatní. Bere i klasické, ale spoustu vzoru nechává tisknout a dává rozhodnout i nás švadlenky. Nejvíc u ní najdete viskózový úplet .. je to top látka. Nemačkavá, ňuňanková a i barva je stálá. Alespoň já s ní mám jen super zkušenosti..

A tak jsem i Monče pořídila viskózu.. a jelikož ještě moc nemusí moc strakaté látky, utlumila jsem ji jednobarevnou..A jelikož mi zbylo ještě trošku času, ušila jsem Nikolce další tričko. Bohužel pruh látky jsem kupovala už víc jak před rokem a Nikolce nyní na tričko by to nestačilo, tak jsem musela trošku improvizovat a různě látku nastavovat .. 

2 komentáře:

  1. Nastavování látek mám moc ráda, vypadávají pak z toho velice zajímavé kousky. Červená halenka je taky moc krásná, hezky jsi to kamarádce vymyslela:-)))

    OdpovědětVymazat
  2. Halenka pro kamarádku je moc pěkná. Zajíčkové tričko je vymazlené. Nastavené látky tvoří zajímavý efekt. M.

    OdpovědětVymazat